*موهای جلوم بلند بود.منم میخواستم اتو بکشم تا گردنم میومدبه خواهرم گفتم بیا کوتاش کنگفت کاردارم!خودت میتونی کاری نداره که!!منم جو بلدیت گرفتم شت زدم به موهام.الان دو سه دسته بالای چش.بقیه میرسه پشت گوشم.حتی یه دسته هم میره زیر کش!:|||

*نمیدونم درک میکنید یانه!!با یکی بشینین فیلم ببینین که کل فیلم رو براتون بازگو کنه!مثلا شما داری میبینی مرده توسط پسرش کشته شد.اون از اون طرف بگه عهههه پسره باباشو کشت!!شت به این زندگی!!

مامانبزرگم چنین ادمیه!:/به نظرم باید بره تو صوتی کردن فیلم برای نابینایان کارکنه!الان داره صدام میزنه برم باهاش فیلم ببینم!:|

*عصرجدید تموم شد.من نفر اول و دومو درست حدس زده بودم.ولی درک نمیکنم چرا پارسا سوم شدباید اخر میشد!این بچه تو سن رشدهپس فردا گند میخوره به صداش:/یکی تو یوتیوب رازهای کار سعید فتحی رو فاش میکرداونم دقیقا یه روز قبل از فینال!خو بگو مرض داری.بذار فینال تموم شهبعد با افشاگریت اون بدبختو نابود کن!من ندیدمبه نظرم خوبیش اینه انقدر حرفه ای انجام میده که تو حتی فرصت فکرکردن به کار بعدیشو نداری!

*گفتم یوتیوپ!امروز ازش یه کیک خوشمزه یاد گرفتم.فقط مشکلش اینجا بود که دستور نداشت منم همه رو قاطی پاطی زدم.جدا از سوزوندن دستام فقط یه ذره بو تخم مرغ میداد!که اونم تقصیر من نبود قطعا:/

به نظرم به 5minute crafts میتونید اعتماد کنید!yes

*ممکنه یه فیلم سینمایی هیجانی و ترجیحا تخیلی قشنگ پیشنهاد کنیدشدیدا محتاجم بهش:|

مهشاد نوشت:عنوان برگرفته از دیالوگ درجستجوی نمو هست!

این سری از داستانهای خوسه۲

این سری از داستان های خوسه!1

فیلم ,یه ,تو ,نظرم ,رو ,اون ,به نظرم ,انقدر حرفه ,اینه انقدر ,حرفه ای ,ای انجام

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سامانه تبلیغات و کسب درآمد بازدیدساز مسیحیت شناسی دانلود اهنگ و تکست آهنگ hosseindatcom تراکم اندیشه‌ها برایم مینویسی؟ gamingacc sirvan2344 آموزش ساده و رایگان زبان انگلیسی نظارت بالینی